freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Відновлення обліку

Відновлення обліку – унікальна послуга від аудиторської фірми МК Аудит

Відновлення бухгалтерії обов’язково для захисту посадових осіб підприємства від податкових штрафів податкової та можливих кримінальних справ, за неправильний розрахунок податків.
Потрібно пам’ятати що з 2015 року бухгалтерський облік в Україні прирівнюється до податкового обліку для цілей оподаткування і не зробити відновлення бухгалтерського обліку буде вкрай легковажно.
АФ МК Аудит пропонує як комплексне відновлення обліку так відновлення урахування окремих дільниць бухгалтерії.

Відновлення обліку обов’язково для підприємства в наступних випадках:

1) при втраті первинних бухгалтерських документів;
2) при частій зміні головного бухгалтера,
2) відсутність обліку, ведення чета з помилками, які знайдені в інших податкових періодах
4) коли закінчена аудиторська перевірка,
5) коли підприємство очікує податкову перевірку.

Чому Вам вигідно щоб МК Аудит відновила Ваш облік?

Для МК Аудит конфіденційність даних клієнта пріоритет № 1,
– МК Аудит зменшить ваші витрати -відновлення податкового та бухгалтерського обліку у багато разів дешевше ніж штрафи контролерів),
– Контролери не зможуть завести кримінальні справи на посадових осіб компанії, так як облік буде в порядку і всі помилки будуть виправлені,
– МК Аудит відновивши облік збереже вашу нервову систему (як відомо нервові клітини не відновлюються -в відміну від обліку який ми відновимо) !!!

Відновлений аудиторами АФ МК Аудит облік гарантовано допоможе:
– Мати правильний облік і дає можливість підприємству виправити помилки до податкової перевірки,
– Мати в бухгалтерії відновлені правильні документи,
– Призвести коректний розрахунок оподаткування за відновлюваний період,
– Підготувати і здати податкові декларації без штрафних санкцій
Фіналом наших послуг з відновлення бухгалтерського та податкового обліку є коректне стан обліку підприємства, а також рекомендації аудиторів по правильному веденню обліку в майбутньому.

Що буде якщо не робити відновлення обліку?
Якщо недоліки в бухгалтерському обліку не усунути вчасно, великий ризик нарахування серйозних штрафних санкцій при податковій перевірці.
Вчасно виконане відновлення бухгалтерського та податкового обліку – гарантія, що підприємство не понесе збитки внаслідок донарахування податкових платежів і пред’явлення штрафних санкцій. Всі роботи з відновлення обліку та формуванню оновленої звітності проводяться відповідно до актуальним законодавством і спираються на нормативні документи по веденню бухгалтерського обліку.

Вартість послуги “відновлення обліку”

Якщо підприємству потрібно професійне відновлення бухгалтерського обліку, вартість цієї послуги в «АФ МК« Аудит »буде встановлюватися індивідуально, виходячи з тих завдань, які будуть поставлені замовником. Важливими критеріями при визначенні вартості робіт є існуючий стан бухобліку та первинної документації, застосовувана система оподаткування, сфера діяльності підприємства і період, що потребує відновленні.

Кроки по відновлення обліку:
1 крок. Аудиторами АФ МК Аудит проводитиметься оцінка бухгалтерського обліку компанії і формується план і графік відновлення обліку. На підставі обсягу робіт узгоджується із замовником вартість відновлення обліку.
2 крок. Спільно з співробітником підприємства системно проходить процес востановления первинних та інших документів. Зміни вносяться в реєстри бухгалтерського та податкового обліку по місяцях.
3 крок. Після відновлення обліку (первинних та інших документів), Аудитори готують нову податкову і бухгалтерську звітність, і розрахунки для виправлень податків і зборів.
4 крок. Відновлення обліку закінчено. Виправлені звіти здані. І підприємство з правильним бухгалтерським і податковим обліком проводить остаточний розрахунок.
5 крок. Аудиторська фірма МК Аудит продовжує співпрацю з підприємством надаючи консультаційно аудиторську підтримку бізнесу клієнта.

Читайте відгуки Клієнтів про нашу роботу на сторінці відгуків

Замовити відновлення обліку

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

     

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber