freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудиторська перевірка Київ

Аудиторська перевірка Київ
Будь-якому підприємству ведучому бізнес в Україні потрібна періодична аудиторська перевірка, особливо аудиторська перевірка Київ потрібна столичним підприємствам.

Аудиторська фірма Київ МК Аудит проводить аудиторську перевірку приватних і державних підприємств, ломбардів, кредитних спілок, акціонерних товариств та інших установ, незалежно від їх прибутковості і форми організації.

Аудиторська перевірка Київ проводиться фахівцями аудиторської фірми МК Аудит на основі більш ніж 20-ти річного практичного досвіду і накопичених знань в оподаткуванні та обліку. За результатами аудиторської перевірки замовник отримує конфіденційний звіт з рекомендаціями щодо корекції виявлених помилок.

Законодавчо аудиторська перевірка регулюється спеціальним Законом України «Про аудиторську діяльність». Робити аудиторську перевірку можуть тільки аудиторські фірми включені до реєстру Аудиторської Палати України і тільки сертифіковані аудитори.

Коли Вам потрібно провести аудиторську перевірку Київ чи обов’язковий аудит фінансової звітності, Київ надасть чимало прийнятних варіантів. Один з них – Аудиторська фірма «МК Аудит», яка робить професійні аудиторські перевірки відповідно до існуючого законодавства України.

Аудиторська перевірка є відносно новою формою послуг в Україні, яка продовжує активно розвиватися. Важливим завданням аудиторської перевірки має бути підтвердження достовірності податкової або фінансової звітності підприємства .. Наприклад, може проводитися аудиторська перевірка капіталу установ, які займаються економічною діяльністю.

Аудит фінансової звітності виконується аудиторськими фірмами, які перебуватимуть у реєстрі аудиторів України. Проведення аудиту – обов’язкова процедура у разі ліквідації підприємства унаслідок визнання його банкрутом, для ліцензії для здійснення професійної діяльності на акціонерному ринку. Підтвердження фінансового стану банківських засновників та підприємств з іноземними інвестиціями була б неможлива без аудиторських фірм, діяльність яких сертифікована.

Аудит і фінансовий аналіз – це поняття, які не можна розглядати окремо. Аналіз звітності є інструментом отримання аудиторських доказів. Це діяльність, яка повинна супроводжувати перевірці. На стадії планування її проведення аналіз має особливе значення. Підвищення ступеня довіри користувачів до фінансової звітності є основною метою аудиту.

У широкий спектр подібних послуг входить і податковий аудит, який полягає в проведенні перевірки правильності податкових розрахунків. Компанія «МК Аудит» надає аудиторські послуги та здійснює перевірку податкового обліку конкретної організації.

Важливо розуміти: для удосконалення системи управління бізнесом слід вступити в довгострокове співробітництво з перевіреною аудиторською фірмою.

    Чому Вам вигідно замовити аудиторську перевірку у  Аудиторської фірми «МК АУДИТ»?

 • Наш великий практичний досвід (з 1994 року) дозволяє нам якісно і швидко проводити  аудиторську перевірку Київ за ринковими  цінами.
 • Під час проведення аудиторської перевірки аудитори надають рекомендації щодо поліпшення бухгалтерського обліку та податкової дисципліни, надають допомогу у виправленні виявлених помилок.
 • Проводячи аудиторську перевірку, ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, суворо дотримуємося конфіденційність і комерційну таємницю.
 • Відомі компанії рекомендують нас. Будь ласка, дивіться відгуки клієнтів про нашу роботу на сторінці «Відгуки клієнтів»

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ

 • Ви отримаєте аудиторський звіт якій, щодо помилок та стану обліку, час на виправлення помилок, та запобігання штрафам
 • Ви отримаєте достовірну інформацію про майно компанії та реальний стан бізнесу;
 • Ви поліпшите операційну діяльність Вашої компанії.

Замовити аудиторська перевірка Київ

 1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
 2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
 3. Оформіть  заявку на сайті
  knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber