freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудит бізнесу

Як провести аудит  бізнесу

Створюючи компанію з нуля, її власник повинен бути заздалегідь налаштований на її тривалий розвиток компанії та завоювання ніші у відповідному ринковому сегменті. Тому купівля  готового бізнесу і аудит  бізнесу є найбільш оптимальним рішенням для підприємців, які грамотно інвестують власні або позикові кошти.

Причин, що спонукають колишніх власників розлучитися з власним «дітищем», може бути багато: зміна місця проживання, позбавлення від менш прибуткових об’єктів для зосередження уваги на самому перспективному, отримання бізнесу в спадщину, будучи далеким від підприємництва людиною. І часто виникає ситуація, коли продаваний об’єкт не занадто бездоганний в плані «юридичної чистоти», оподаткуванні та інших аспектів ринкового існування. Тому купівля бізнесу повинна передувати аудитом бізнесу. Аудит бізнесу є одним з напрямків діяльності Аудиторської Фірми «МК Аудит».

ЕТАПИ АУДИТУ БІЗНЕСУ:

Перевірка наявності правовстановлюючих документів на ведення діяльності організації: установчого договору, ліцензії, патентів на товарний знак і винаходи, паперів на приналежність будівлі та знаходиться всередині обладнання і т.п. Сюди ж входить верифікація згоди інших власників або акціонерів на відчуження.
Звірка значиться на балансі майна з передпродажним актом інвентаризації.
Створення експертного висновку про прибутковість підприємства, що базується на співвідношенні доходів і витрат, а також аналізі сформованої моделі управлінської поведінки – від цього залежить приблизна оцінка його вартості.
Аудит  бізнесу на ступінь прозорості його бухгалтерії та податкових відрахувань. Його метою є діагностика циркулювання фінансових ресурсів і виявлення прихованих ризиків, які можуть вилитися в штрафні санкції з боку контролюючих органів.

РЕЗУЛЬТАТИ АУДИТУ БІЗНЕСУ:

Головна мета, яку переслідує аудит купується бізнесу – це пошук «підводних каменів» в купується бізнесі, які в майбутньому стануть причиною збитків або абсолютної неможливості здійснення підприємницької діяльності внаслідок недотримання цивільного і податкового законодавства. Друга мета – встановлення реальної вартості придбаного об’єкта і економія шляхом торгів на різниці з ціною, запропонованою продавцем.

Аудит бізнесу – проводиться також як операція, супутня грамотному оформленню договору купівлі-продажу – разом з ним вона дозволяє звести до нуля небезпека роздобути у власність неминуче збиткова справа, яке буде практично неможливо вивести з патової ситуації. Звернувшись до Аудиторської Фірми «МК Аудит», ви можете розраховувати на об’єктивне і полномерное вивчення всіх обставин продажу бізнесу, а також юридично компетентну процедуру документального проведення купівлі-продажу готового бізнесу.

Замовити аудит  бізнесу

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber