freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудит, МСФО Консалтінг

Для підвищення загального рівня процвітання будь-якого підприємства необхідний цілий комплекс заходів, здатних оптимізувати управлінські процеси, фінансовий стан, кадрову структуру і планування оподаткування компанії. Консалтингові послуги, надавані «АФ МК« Аудит », допоможуть власникам бізнесу прийняти вірне рішення, як у розробці нових масштабних проектів, так і в успішному становленні початківця підприємництва.

В першу чергу, замовнику може бути цікавий фінансовий консалтинг

Це – сукупність послуг, здатних підвищити прибутковість підприємства і виявити приховані резерви фінансування. Для цього аудитори та бухгалтери «АФ МК« Аудит »проводять доскональний аналіз стану господарської діяльності компанії.

На підставі експертної оцінки розробляються напрямки, здатні оптимізувати організаційну та фінансову структуру підприємства і складаються конкретні рекомендації.

Жодне підприємство не застраховане від ризиків, пов’язаних із застосуванням санкцій з боку фіскальних органів. Недосконалість і двоякість трактування норм податкового законодавства призводять до помилок з боку підприємців, здатних заподіяти величезний фінансовий збиток організації. Податковий консалтинг, проведений «АФ МК« Аудит », – це:

Проведення експертизи відповідності схем діяльності підприємства з точки зору Податкового кодексу України;

Розробка конкретних спеціалізованих методик, націлених на зменшення податкового тягаря;

Консультування щодо зниження податкових ризиків та повний супровід перевірок, проведених фіскальними органами. При необхідності – юридичний супровід судових спорів з податковою інспекцією.

Для грамотної та професійної постановки фінансової та податкової звітності призначений бухгалтерський консалтинг

Він включає в себе:

Консультування з актуального податкового та бухгалтерського законодавства;

Перевірка правильності ведення обліку, розробка оптимальних бухгалтерських методик і схем;

Інструктаж і навчання штатних співробітників бухгалтерії підприємства-замовника.

Сукупний аудит і консалтинг, проведений фахівцями «АФ МК« Аудит », здатний мінімізувати фінансові витрати замовника і захистити його від домагань податкових органів.

Прибутковість підприємства безпосередньо залежить від структури його персоналу. Кадровий консалтинг і аудит передбачає проведення оцінки штату компанії, розробку систем навчання персоналу, його стимулюванні і мотивації. В рамках проведення кадрового консалтингу впроваджується корпоративний стиль роботи співробітників і моделюється структура підприємства, націлена на вирішення стратегічних завдань.

Зовнішній консалтинг, проведений «АФ МК« Аудит »- дієва комплексна міра, покликана максимально поліпшити фінансові показники роботи підприємства за рахунок наявних прихованих резервів.

Читайте більше про наші послуги в розділах нижче:

Аудит за МСФЗ

Інвентаризація

Трансформація звітності відповідно до МСФЗ

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber