freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Контрольовані операції: аудиторська перевірка фірми

Аудиторська перевірка фірми

Українське законодавство, що регламентує обов’язки та відповідальність платників податків щодо контрольованих операцій, знаходиться в стадії становлення. З 01.01.2015 в силу вступив ряд підсилень, в тому числі:

-розширено поняття пов’язаних платників податків;

-встановлено право контролюючого органу на визначення сум зобов’язань платника податків;

-підвищено відповідальність за неподання звіту по контрольованих операціях, а також за надання недостовірних відомостей.

Аудиторська перевірка обов’язкової звітності не тільки виявляє всі помилки в документації до того, як вони будуть виявлені фіскальними органами, але і служить захистом від трактування чиновниками норм законодавства, які можуть справляти враження складних, однак, не є суперечливими.

ПОСЛУГИ «МК АУДИТ»

  1. Перевірка обліку та звітності на предмет чиності законодавству. Всі помилки і порушення виявляються до того, як їх виявлять фіскальні органи. Крім того, в процесі проведення аудиторської перевірки визначаються проблемні моменти, щодо яких можуть бути використані трактування законодавства, викликані його зовнішньої неоднозначністю.

За результатами перевірки замовник отримує аудиторський звіт з рекомендаціями щодо усунення помилок, порушень у звітній документації.

  1. Виявлення контрольованих операцій. Проводиться глибокий аналіз діяльності організації, всебічна перевірка фірми-платника податків, визначаються руху фінансових коштів і інші процедури, які відносяться відповідно до законодавства або можуть бути віднесені чиновниками до контрольованих операціях.

За результатами перевірки замовник отримує комплексний звіт з докладними (при необхідності, покроковими) рекомендаціями з переробки документації відповідно до норм законодавства, а також щоб уникнути використання чиновниками трактувань.

  1. Допомога в підготовці документації з контрольованим операціями (обов’язкові звіти, положення, ін.), Консультування, проведення семінарів для співробітників.

Клієнти «МК АУДИТ» можуть завжди розраховувати на повну своєчасну підтримку і допомогу у формуванні здорових робочих взаємин з контролюючим органом.      Упереджене ставлення чиновників в більшості випадків викликано неоднозначністю законодавчих норм. У складних випадках рішення конфліктів проводиться за участю аудиторів та юристів, їх консультації з поточних питань є безкоштовними для клієнтів «МК АУДИТ».

Замовити cкладання звіту контрольованих операцій

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber