freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Інвентаризація майна підприємства

Інвентаризація майна необхідна компанії для отримання достовірної інформації про стан майна компанії, для підтвердження даних бухгалтерського обліку та для уникннення розкрадань.

Кожне підприємство, установа в Україні у відповідності зі ст.10 Закону України «Про бухгалтерський облік» зобов’язані проводити інвентаризацію мінімум один раз на рік перед складанням фінансової звітності.

Інвентаризація дозволяє забезпечити достовірність даних обліку та фінансової звітності.

Інвентаризація майна являє собою певний процес щодо документального підтвердження наявності, стану та оцінки майна організації.

Вчасно проведена інвентаризація майна дозволяє виявити надлишки, і розкрадання цінностей. Також метою даного процесу є перевірка умов і порядку зберігання майна, складання його реальної вартості.

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ОБОВЯЗКОВА у таких випадках:

 • При передачі майна державного підприємства в оренду, приватизації майна державного підприємства, перетворенні державного підприємства в акціонерне товариство, а також в інших випадках, передбачених законодавством;
 • Перед складанням річної бухгалтерської звітності, крім майна, цінностей, коштів і зобов’язань, інвентаризація яких проводилась не раніше 1 жовтня звітного року. Інвентаризація будівель, споруд та інших нерухомих об’єктів основних фондів може проводитись один раз на три роки, а бібліотечних фондів – за рішенням керівника підприємства один раз на п’ять років або щорічно з охопленням інвентаризацією не менше 20% одиниць бібліотечного фонду з обов’язковим завершенням розпочатої інвентаризації цього майна в структурному підрозділі (у матеріально відповідальної особи) протягом тридцяти днів;
 • При зміні матеріально відповідальних осіб (на день прийому-передачі справ);
 • У разі встановлення фактів крадіжок або зловживань, псування цінностей (на день встановлення таких фактів);
 • За судовим рішенням або на підставі належним чином оформленого документа органу, який відповідно до закону має право вимагати проведення такої інвентаризації;
 • У разі техногенних аварій, пожежі чи стихійного лиха (на день після їх закінчення);
 • При передачі підприємств та їх структурних підрозділів (на дату передачі). Інвентаризація може не проводитися у разі передачі підприємств та їх структурних підрозділів в межах одного органу, до сфери управління якого входять ці підприємства;
 • При ліквідації підприємства.

Також інвентаризацію замовляють для проведення перевірки залишків на складах торговельних і промислових підприємств, на фармацевтичних підприємствах, в дистриб’юторських центрах. 

 ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З АФ «МК АУДИТ»?

 • Ми маємо досвід аудиторської та інвентаризаційної роботи з 1994 року (більше 20-ти років).
 • Ми маємо досвід раптової інвентаризації найбільших косметичних дистриб’юторів (одночасно в декількох містах), досвід інвентаризації фармацевтичних дистриб’юторів у різних містах України, досвід інвентаризації промислових і торгових компаній.
 • Відомі компанії рекомендують нас. Будь ласка, дивіться відгуки Клієнтів про нашу роботу на сторінці відгуків.

 РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ:

 • Ви отримаєте достовірну інформацію про майно компанії та реальний стан бізнесу. Запобігайте розкрадання на підприємстві.
 • Ви отримаєте звіт, оперативно оформлений і наданий точно в строк.

Замовити інвентаризацію

 1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
 2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
 3. Оформіть  заявку на сайті
  knopka-zakazat-uslugu

   

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber