freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудит звітності за МСФЗ

Аудит звітності за МСФЗ

Мета проведення аудиту по МСФЗ- перевірка надійності і точності в бухгалтерському та податковому обліку. Аудиторський висновок щодо МСФЗ публікується підприємством та містить аргументовану думку експертів про те, наскільки відповідає оцінка результатів діяльності підприємства реальному стану справ.

АФ «МК Аудит»проводить аудиторські перевірки будь-якого рівня складності.     Це може бути нескладний аудит окремих статей обліку або повний аудит фінансової звітності за методикою МСФЗ. На підставі проведених в рамках перевірки заходів, професійні аудитори розробляють варіанти оптимізації діяльності підприємства і його гармонійного розвитку.

АФ «МК« Аудит »проводить аудит МСФЗ, який суттєво відрізняється від норм, прийнятих українським законодавством. Тут аналізується фінансова звітність на предмет її відповідності світовим стандартам і виноситься висновок про чіткість і точності відображення економічної інформації. Аудит за МСФЗ – крок назустріч інтеграції підприємства в міжнародну економіку.

Неналежне ведення податкового обліку на підприємстві загрожує складнощами, що виникають при проведенні перевірок фіскальними органами. Помилки при обчисленні податків призводять до значних сумах штрафних санкцій та донарахуванням платежів до бюджету. Уникнути такого стану речей допоможе вчасно проведений аудит податкової звітності.

Серйозний досвід проведення  аудиту по МЗФС та високий професіоналізм фахівців АФ «МК« Аудит» не тільки допоможе вберегтися від помилок та підняти вагу підприємства у глазах інвесторів.

Замовити аудит по МСФЗ

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber