freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Надання юридичних послуг для бізнесу В Києві

Грамотне ведення підприємницької діяльності неможливе без належного юридичного контролю над здійснюваними в ході неї операціями. Безліч функцій, починаючи зі створення установчого договору і закінчуючи складанням претензій до контрагентів, було б неправильно довірити непідготовленому співробітнику. І навіть прийняття в штат професійного юриста не вирішить усіх проблем: через недостатність досвіду велика ймовірність, що при зіткненні зі складними нетиповими прецедентами він не впорається, поставивши цим всю організацію під удар. Саме тому необхідно делегувати їх фірмі, що пропонує аудиторські та юридичні послуги в Києві.

Гідна професійна освіта і велика практика дозволяють фахівцям АФ «МК Аудит» надавати кваліфіковану допомогу з усіх аспектів відкриття та ведення бізнесу:

  • надання юридичних послуг з проведення реєстраційних заходів щодо головного офісу і філій підприємства;
  • розробка та експертиза договірної документації;
  • врегулювання відносин з податковою службою;
  • супровід на переговорах, консультації з питань законодавства України, представництво в суді та виконавчих інстанціях, а також інші види юридичних послуг у взаєминах з партнерами, клієнтами та державою;
  • контроль над повномірним стягненням заборгованості з осіб, які не дотримуються терміни платежів;
  • аудиторська перевірка бізнесу який купується;
  • підготовка організації до продажу при дотриманні конфіденційності та захисту інтересів клієнта в торгах.

Цим перелік юридичних послуг АФ «МК Аудит» не обмежується. Бездоганна репутація і прозорість взаємин не входять у вартість аудиторських та юридичних послуг, але, тим не менш, є обов’язковою умовою співпраці між організацією та обслуговуючої її фірмою. Делегуючи частину функцій, підприємець отримує можливість позбутися від паперової тяганини – надання юридичних послуг з її боку сприяє вивільненню витрачаються на них ресурсів та перенаправлення їх на розвиток бізнесу та маркетинг.

На відміну від штатного співробітника або навіть відділу, Аудиторська Фірма МК Аудит грамотно веде поточні аудиторські, бухгалтерські та юридичні справи,

забезпечуючи тим самим стовідсоткову правовий захист від проблемних ситуацій, підсумком яких стають прямі збитки і упущена вигода. Надаючи аудиторські, бухгалтерські та юридичні послуги організаціям, вона контролює всі аспекти ринкових відносин. Таким чином, надавані АФ «МК Аудит» аудиторські, бухгалтерські та юридичні послуги для бізнесу стануть своєрідним бар’єром, що відображає атаки контрагентів і перевіряючих органів. А вихід з критичних ситуацій, періодично виникають у діяльності будь-якої компанії, неможливий без своєчасного реагування, яке може гарантувати тільки аутсорсинг аудиторських, бухгалтерських та юридичних послуг, службовець запорукою твердої позиції бізнесу на ринку.

Реєстрація ТОВ, Представництв
Розробка та експертиза договорів
Юридичні послуги
Повернення боргів
Спори з податковою
Купівля бізнесу
Продаж бізнесу

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber