freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Продаж бізнесу за допомогою фахівців Аудиторської фірми

 Продаж бізнесу за допомогою фахівців Аудиторської фірми МК Аудит

Продати навіть звичайну річ не так вже й просто. А продаж бізнесу, незважаючи на якому етапі розвитку він знаходиться, – процедура, що вимагає вузькоспеціалізованих знань і достатнього досвіду. Продаж бізнесу в Україні або продаж бізнесу в Києві здійсниться швидше, якщо ви звернетеся за допомогою в АФ «МК Аудит».  Наша аудиторська фірма не раз зарекомендовивают себе виключно з позитивного боку у угодах щодо продажу бізнесу по максимально вигідним цінам. При звернені до МК Аудит продаж вашого бізнесу буде йти беспечно, конфіденційно під контролем наших фахівців.

Після остаточного рішення власника про продаж свого бізнесу настає підготовчий етап угоди. Якщо провести аналогію з продажем автомобіля, можна сказати, що підготовчий етап схожий з передпродажною підготовкою транспортного засобу. На цьому етапі необхідно докласти максимальних зусиль з підготовки всієї необхідної документації до належного стану, і не має значення, чи йдеться про продаж ооо або невеликої приватної фірми. Щоб якісно і швидко виконати таку роботу, звертайтеся до професіоналів АФ «МК Аудит».

Підготовка основної документації в ідеалі включає в себе повноцінне аудиторський висновок, виконаний аудиторами та інвестиційний меморандум.

Потенційний покупець в будь-якому випадку перед покупкою побажає упевнитися, що йому роблять чесну пропозицію. Тим більше, якщо це готовий бізнес – продаж має бути максимально прозорою. Саме на цьому етапі стан паперів та незалежні оцінки авторитетних аудиторів здатні його підштовхнути до рішення про покупку. До всього іншого, зменшиться час продажу, так як можливих покупців може бути багато, і кожен з них виявиться вільним від необхідності починати самостійне перевірку.

Рекомендується перевірити всі договори, орендні угоди на нерухомість, підкоригувати бухгалтерію, отримати документальне підтвердження з банківських установ та податкової про стан оборотних коштів і відсутність заборгованості.

Якщо заплановано продаж бізнесу в києві, найкраще провести остаточну оцінку загальної вартості бізнесу за кількома існуючими методиками. І в цьому питанні вам також допоможуть в АФ «МК Аудит».

Як було відмічено, в значній мірі підвищує рівень довіри і солідність продаваного бізнесу проведення так званого маркетингового огляду. Він складається з:

докладного опису вироблених товарів і наданих послуг;
огляду частки ринку, зайнятої компанією;
характеристики та аналізу конкурентів і можливих споживачів;
бізнес-плану на певний відрізок часу;
визначення сильних і слабких сторін бізнесу, який готується на продаж.
Не завадить також наявність юридично опрацьованих методів оформлення угоди купівлі-продажу.

В цілому, настійно рекомендується, щоб усім процесом продажу бізнесу, від початкового етапу до фінальної точки, займалися досвідчені фахівці, щодня обертаються в цій сфері бізнесу. Якраз такі працюють в компанії АФ «МК Аудит».

Замовити супровід продажу бізнесу

 1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
 2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
 3. Оформіть  заявку на сайті
  knopka-zakazat-uslugu

 

 

Деякі із наших проектів :

Протягом деякого часу продавець готував компанію до продажу. Був проведений податковий аудит, трансформування звітності компанії в звітність, яка відповідала міжнародним стандартам бухгалтерського обліку. Був підготовлений інвестиційний меморандум. В результаті – протягом 6 місяців компанія була продана західноєвропейським інвесторам за максимальною ціною.

Продаж Інтернет проектів

Протягом підготовки була здійснена процедура щодо переведення всіх проектів на єдиний хостинг, проведено врегулювання юридичних питань з доменами, торговими марками, вирішені податкові та юридичні питання. Після того як проекти були запропоновані потенційним інвесторам – вони були продані протягом 2 місяців.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО ЩОБ ВАШІ СПРАВИ ВЕЛА АФ «МК АУДИТ»?

 1. На відміну від більшості компаній ми маємо значний досвід супроводу продажів компаній.
 2. Ми написали ряд публікацій у пресі за тематикою покупки-продажу бізнесу, в яких описали тонкощі даного процесу.
 3. Ви зможете продати бізнес за максимальною ціною.
 4. Ми допоможемо плавно перейти бізнесу до нового покупця,
 5. Ми складемо договір купівлі-продажу який вбереже Вас від можливих непорозумінь.
 6. Витрати на підготовку бізнесу до продажу допомагають отримати максимальну ціну на бізнес. Таким чином Ви примножуєте свої гроші.
 7. Наша якісна робота підтверджена відгуками наших Клієнтів
 8. Наша висока якість робіт і репутація, дозволила нам стати партнером міжнародної асоціації аудиторів і юристів DFK international, яка працює в 100 країнах, протягом більше 50 років (http://www.dfk.com
 9. Ви купуєте репутації серйозної компанії, інтереси якої відстоюють і захищають професійні аудитори та юристи.
 10. Конфіденційність. Суворе дотримання конфіденційності інформації, яку ми отримуємо від наших клієнтів, є одним з найважливіших стандартів нашої роботи. Ми забезпечуємо збереження документів, що отримуються і складаються нами в ході робіт, і не розголошуємо їх без згоди власника, як це встановлено українським законодавством і професійною етикою.
 11. З Вами будуть працювати дійсно професійні аудитори та юристи. Наші фахівці мають першокласну вищу аудиторську та юридичну освіту.

Замовити супровід продажу бізнесу

 1. Зателефонуйте за телефоном (044) 451 -60-59
 2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
 3. Оформіть  заявку на сайті
  knopka-zakazat-uslugu

   

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber