freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Розробка та експертиза договорів

Договор є невід’ємною частиною відносин між господарюючими об’єктами

Правильно складений договір допоможе уникнути або вийти переможцем з можливого спору з контролерами і контрагентами

Наші юристи підкажуть – договір якого характеру необхідно укласти в тій чи іншій господарській ситуації, грамотно складуть необхідний договір з урахуванням Ваших побажань, умов угоди і взаємовідносин з контрагентами.

Також, якщо у Вас на стадії підписання договору виникнуть питання або сумніви в правильності складання договору або в дотриманні Ваших інтересів, фахівці нашої компанії проведуть експертизу запропонованого до укладення договору.

Юристами буде проаналізовано можливі майнові ризики і аспекти, як юридичного, так і податкового характеру. За результатами експертизи Вам буде надано письмовий звіт з висновками щодо правомірності та доцільності тих чи інших пунктів договору, при необхідності будуть запропоновані більш коректні формулювання окремих положень договору.

Більшість договорів мають додатки та додаткові угоди, і якщо додаток оформлено неправильно, то це призводить до руйнування всієї угоди або визнання угоди недійсною. 

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

 • Наші ціни ринковою і справедливою.
 • Наша якісна робота підтверджена відгуками наших Клієнтів.
 • Наше високу якість робіт і репутація, дозволила нам стати партнером міжнародної асоціації аудиторів і юристів DFK international, яка працює в 100 країнах, протягом більше 50 років, www.dfk.com.
 • Ви купуєте репутації серйозної компанії, яку захищають професійні юристи.
 • Конфіденційність. Суворе дотримання конфіденційності інформації, яку ми отримуємо від наших клієнтів, є одним з найважливіших стандартів нашої роботи. Ми забезпечуємо збереження документів, що отримуються і складаються нами в ході робіт, і не розголошуємо їх без згоди власника, як це встановлено українським законодавством і професійною етикою.
 • Вам не потрібно окремо тримати на підприємстві юриста з маленьким досвідом, великою зарплатою і окремим робочим місцем.
 • З Вами будуть працювати дійсно професійні юристи. Фахівці нашої юридичної практики мають першокласну вищу юридичну освіту

Замовити розробку та експертизу договорів

 1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
 2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
 3. Оформіть  заявку на сайті
  knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber