freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Бухгалтерські послуги Київ

Бухгалтерські послуги  Києв від Аудиторської фірми «МК Аудит» – це конфіденційні послуги від аудиторів з більш ніж 20-ти річним досвідом надання бухгалтерських послуг в Києві.

Бухгалтерські послуги Київ від МК Аудит це сучасно

Згідно світової практики ведення бізнесу близько 90% європейських фірм не мають у штаті бухгалтера, а отримують бухгалтерські послуги у аудиторських фірм.Ето дозволяє керівництву компанії не займатися проблемами бухгалтера, а зосередитися на розвитку бізнесу.

Всі співробітники Аудиторської фірми «МК-Аудит» дипломовані фахівці з вищою бухгалтерським освітою. Наша кваліфікація підтверджена тим що аудиторська фірма МК Аудит внесена до реєстру аудиторських фірм Аудиторської Палати України.

В історії «МК-Аудит» створення всеукраїнського бухгалтерського видавніцтва- «Головбух». Наш унікальний більш ніж 20-ти річний досвід дозволяє нам якісно і швидко обслуговувати наших клієнтів за розумними цінами.

Аудиторська Фірма «МК Аудит»:

• входить до реєстру аудиторів АПУ є членом ФБПАУ Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України

Читайте відгуки про нашу роботу на сторінці відгуки

Бухгалтерські послуги Київ від аудиторської фірми – це зручно

Професійний підхід. Забудьте про поганий настрій бухгалтера, оповіданя про труднощі життя і професії, вимоги про підвищення зарплати. Наші фахівці просто якісно виконують свою роботу. На Вас тепер працює вся аудиторська фірма (аудитори, бухгалтери, юристи), а не один фахівець.

Наші бухгалтерські послуги і наш бухгалтер завжди на зв’язку, якщо потрібно його замінює фахівець того ж профілю. Наш фахівець не буде просити у Вас відгул або піти “раніше”. Швидке припинення співробітництва (Взаємини у нас регулюються договором). Ви можете припинити співпрацю з аудиторською фірмою в будь-який момент, попередивши нас за 2 місяці, на відміну від труднощів зі звільненням головного бухгалтера.

Бухгалтерські послуги від аудиторської фірми- це безпечно

Найсуворіше дотримання конфіденційності – для нас пріоритет номер один. Від нас ваша інформацію нікому і ніколи не потрапить без вашого відома. Ми підписуємо договір конфіденційності. Якісні бухгалтерські послуги гарантуються ретельним відбором кваліфікованого персоналу, їх щорічною переатестацію. Показником якості наших бухгалтерських послуг, є практично повна відсутність претензій до клієнтів АФ «МК Аудит» з боку податкових та контролюючих органів. У разі необгрунтованих претензій контролерів, ми успішно захищаємо наших клієнтів у судах, а наші договору увазі відповідальність за штрафи допущені з вини нашої фірми.

Читайте відгуки про нашу роботу на сторінці відгуки

Бухгалтерські послуги від МК Аудит -це вигідно:

Плата за виконану роботу. Замовник оплачує тільки обсяг бухгалтерських послуг, а не факт присутності бухгалтера в офісі. Оплаті підлягає тільки час, який наші фахівці витратили на роботу з документацією Вашого підприємства. Вартість бухгалтерських послуг залежить тільки від ваших обсягів (на відміну від бухгалтера, якому постійно потрібно зарплату збільшувати). Зниження витрат на робоче місце бухгалтера – ви не купуєте комп’ютер, стіл, бухгалтерські програми, газети, семінари та інше. Ви платите тільки за виконані бухгалтерські послуги.

Економія на податках -Заплатити ви відносите на валові витрати, а не нараховується податок на зарплату найманого бухгалтера.

Ваш облік будуть вести сертифіковані фахівці, а не просто консультанти без ліцензій і спеціальної освіти.

 

Замовляйте бухгалтерські послуги

ЗАМОВИТИ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber