freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Ведення бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського обліку

Довіряючи ведення бухгалтерського обліку Аудиторської Фірмі «МК-Аудит» Ви можете бути спокійні, що наша компанія правильно розрахує всі податки, вчасно складе і здасть всі необхідні звіти, проконсультує і вчасно сповістить Вас про зміни в законодавстві, які можуть вплинути на Ваш бізнес.

Гарантії якості та відсутності штрафів

Ми гарантуємо якісне ведення бухгалтерського обліку відсутність штрафів при проходженні податкової перевірки, так у нас налагоджені внутріфірмова система внутрішніх контролів і Вас будуть обслуговувати фахівці мають значний досвід і всі необхідні ліцензії. Ми відстоюємо позиції компанії клієнта при податкових перевірках, а також в судах.

 Працювати з нами Вигідно і зручно:

1) При веденні бухгалтерського обліку аудиторською фірмою ви заплатите менше, ніж зарплату кваліфікованого бухгалтера. І цю оплату Ви включите в свої валові витрати.

2) При веденні бухгалтерського обліку аудиторською фірмою Ви платите тільки за Ваш документообіг. При зменшенні Ваших обсягів Ви платите менше.

3) При веденні бухгалтерського обліку аудиторською фірмою Ви будете економити гроші, у зв’язку з відсутністю необхідності організовувати робоче місце бухгалтера або цілої бухгалтерської служби. Обробка інформації та підготовка звітності виконується на робочих місцях АФ «Аудит-МК». Установка та оновлення програмного забезпечення, оплата нормативних баз та періодичної літератури, оплата поїздок на семінари та курси підвищення кваліфікації – це наші турботи, про які Ви будете знати тільки те, що все це виконується вчасно і дає відчутний результат.

4) При веденні бухгалтерського обліку аудиторською фірмою Вас не турбуватимуть лікарняні або відпустки бухгалтера, ніхто не буде просити відгул або не вчасно йти з роботи. Тим більше, ніхто не звільниться перед приходом перевіряючих органів. Всі ці питання вирішуються всередині АФ «Аудит-МК». Фактично на Вас працює не один бухгалтер, а ціла аудиторська фірма.

5) Наші бухгалтера постійно консультуються у наших аудиторів чи юристів, що дає додаткові гарантії правильності прийнятих ними рішень. Вас же це не зобов’язує до додаткових витрат, як це було б у випадку роботи «свого» бухгалтера.

6) Якість роботи АФ «Аудит-МК» підтверджується відмінною діловою репутацією компанії, її співпрацею з міжнародною асоціацією ДФК International, а також тим, що наша відповідальність страхується в страхових компаніях.

7) При бажанні припинити наші взаємини, Ви зможете це зробити попередивши нас за два місяці, на відміну від труднощів зі звільненням штатного бухгалтера.

Нас рекомендують компанії задоволені нашими бухгалтерськими послугами.

Читайте відгуки про нашу роботу на сторінці відгуків

Вартість наших послуг:

Вартість бухгалтерського обслуговування

Вам залишається займатися розвитком свого бізнесу, віддавши ведення бухгалтерського обліку аудиторам, які вчасно і точно оформлять первинні документи, нарахують правильно податки, здадуть вчасно звіти. Працювати з нами економічно Вигідно і продуктивно. Наші послуги набагато якісніше і дешевше, ніж мати в штаті свого головного бухгалтера.

Замовити ведення обліку

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber