freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудит

Аудит

Для чого потрібен аудит?

Аудит на підприємстві на сьогоднішній день є необхідним інструментом контролю над фінансовою та господарською діяльністю, а також допомагає оцінити ефективність співробітників компанії. Аудиторська перевірка може ставити перед собою ряд абсолютно різних завдань. Це може бути аудит бухгалтерської звітності, оцінка ефективності персоналу, аудит матеріальних цінностей, повний аудит фінансової та господарської діяльності організації та інші. Найбільш якісну перевірку проведе незалежна аудиторська компанія, що спеціалізується на аудиті та має всі необхідні документи на надання аудиторських послуг.

Аудит допомагає виявити і усунути слабкі місця в податковій захисту, обліку матеріальних і фінансових потоків, кадрової системі. Хтось використовує аудит для демонстрації партнерам економічної спроможності, чистоти і прозорості ведення бухгалтерської звітності своєї компанії. Щоб перевірка була максимально ефективною, необхідно, щоб всі її учасники – керівництво компанії, фінансово-економічні відділи, аудитори – діяли спільно і відкрито.

Аудит від аудиторської фірми МК аудит прекрасний спосіб контролю над вашими фінансами і попередження штрафів і корпоративного шахрайство.

Аудиторська Фірма «МК Аудит»:

  • входить до реєстру аудиторів аудиторської палати України,
  • пройшла контроль якості аудиторських послуг,
  • є членом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України,
  • має партнерські відносини з міжнародною асоціацією аудиторів і податкових консультантів DFK international (DFK International (dfk.com) – провідна міжнародна асоціація незалежних аудиторських і консалтингових компаній, яка захищає інтереси клієнтів по всьому світу вже більше 50 років. DFK International входить в ТОП-10 найбільших міжнародних асоціацій аудиторів і податкових консультантів світу. Асоціація налічує понад 345 офісів в світі.)

Аудиторська Фірма «МК Аудит» спеціалізується в напрямку аудиторські послуги, МСФЗ, бухгалтерського та кадрового аутсорсингу, податкового консультування та питань права.

Корпоративні принципи «МК Аудит»:
– Суворе дотримання конфіденційності інформації, яку ми отримуємо від наших клієнтів,

– Ми забезпечуємо збереження документів, отриманих нами в ході робіт, і не розголошуємо їх їх без згоди власника, як це встановлено українським законодавством і професійною етикою

Гарантії якості

• Наші договори передбачають відповідальність за якість виконаних робіт та надані консультації.

• Ми відстоюємо правоту клієнта в апеляційному врегулюванні з ДПАУ, а також в Господарських судах України.

Системний підхід

• Відмінною рисою наших послуг є системний підхід до обслуговування клієнта.

• Нашої звичайною практикою є поєднання спільної роботи аудиторів і юристів з господарського та фінансового права, що як показує практика, є оптимальним з точки зору результативності роботи.

БРОНЮВАТИ ПОСЛУГИ :

1) ПО ТЕЛЕФОНУ
+38 (050) 671-55-67 (МОБ.)
2) НАПИСАТИ ЛИСТА НА Е-MAIL  — MKAUDIT.UA@GMAIL.COM

3) Оформіть заявку на сайті

knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber