freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Аудит податкової звітності

ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА: КОЛИ Ризик- НЕ ВЕЛИКА СПРАВА

Якщо ж у Вас величезний обсяг робіт виконує невеликий колектив або фахівці з незначним практичним досвідом, ризик нарватися на податкову санкцію збільшується практично до 99,9%.

ЧОМУ?
Тому що бухгалтери та економісти можуть просто упустити з виду деякі нововведення (Ви на 100% впевнені, що досконально знаєте всі пункти останньої редакції податкового кодексу?), Не помітити якихось помилок у документації або заплутатися при проведенні невластивих Вашої організації операцій.
Бо наше законодавство недосконале і має чимало суперечливих норм, які можуть бути витлумачені двояко. Ви можете постраждати через такої неоднозначності.
Тому що Ваші співробітники можуть не знати всіх тонкощів процедури податкової перевірки в світлі діючих норм податкового законодавства. А адже в багатьох випадках одне-єдине порушення з боку податкового інспектора може бути підставою для скасування тієї чи іншої санкції.
ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ?

Підстрахуватися! Як? Перед приходом інспектора податкової інспекції самостійно провести ініціативний аудит, запросивши для цього професійного незалежного зовнішнього аудитора. Він побачить те, що випадково, через незнання або через великих обсягів робіт, пропустили Ваші бухгалтери. У Вас з’явиться можливість оперативно усунути серйозні недоліки, привести в порядок запущені ділянки і уникнути податкових санкцій або, як мінімум, зменшити їх розмір.

Чи варто витрачати гроші на аудит податкової звітності?

Перегляньте податковий кодекс і порівняйте хоча б деякі штрафні санкції з вартістю аудиту.
Менше зло – донарахування податкових зобов’язань, які можуть становити і 25, і 50%.
Не забувайте і про те, що в ряді випадків податковий інспектор може призупинити Вашу діяльність, заблокувавши розрахункові рахунки, а це ще більш значні втрати.
Професійна «ревізія» Ваших документів незалежними аудиторами дозволить не тільки виявити помилки і знайти відповіді на питання по сумнівних операціях.
Завдяки детальному конфіденційного звіту і точним рекомендаціям Ви отримаєте можливість вивести свій бухгалтерський і податковий облік на новий рівень якості.
ЧОМУ «МК-АУДИТ»?

Наша компанія займається наданням аудиторських послуг більше 20 років. За цей час ми зібрали і підготували колектив висококласних фахівців, за плечима кожного з яких – не один десяток обов’язкових і ініціативних аудиторських перевірок. За ці роки нашим колективом було створено понад сотні теоретичних і практичних праць, якими зараз користуються бухгалтери по всій Україні.
Аудиторська фірма «МК -аудит» є партнером DFK International-міжнародної асоціації аудиторів і податкових консультантів. Це підтверджує міжнародне визнання високої якості нашої підготовки та наших послуг.
Постійні клієнти надають нам свої відгуки від нашій роботі
Ми не залишаємо своїх Клієнтів після перевірки і при необхідності готові захистити Ваші інтереси як у податковій інспекції, так і в суді.
ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ВІД АФ «МК АУДИТ» ПІСЛЯ ПЕРЕВІРКИ?

Детальний звіт по виконаних роботах (комплексного або частковому аудиту):

посиланнями на чинні нормативні акти;
описом ймовірних податкових ризиків;
достовірними даними про стан податкового обліку в компанії;
прогнозом ймовірних наслідків майбутнього податкового контролю для організації та посадових осіб;
рекомендаціяміі вказівками щодо виправлення наявних податкових помилок і недоліків.
БУДЕТЕ РИЗИКУВАТИ

АБО візьме ситуацію ПІД КОНТРОЛЬ?

Замовити аудит оподаткування

  1. Зателефонуйте за телефоном +38 (050) 671-55-67
  2. Надішліть листа на е-mail:  info@audit-mk.com.ua
  3. Оформіть  заявку на сайті
    knopka-zakazat-uslugu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber