freeones board

watchers web

Замовити юридичні послуги в МК «Аудит»

МК «Аудит» займає лідируючі позиції на ринку юридичних послуг у Києві. Широкий спектр виконуваних завдань і вміння відстояти інтереси наших клієнтів служать надійним правовим захистом. Замовте в «МК АУДИТ» юридичний супровід угод, експертизу, вирішення спорів з контролюючим органом, повернення боргу, і ми вирішимо будь-яке питання з максимальною для вас вигодою, діючи при цьому строго в рамках законодавства.

Ім`я *
Email *
Телефон *
Повідомлення *
  *
 

На відміну від інших фірм, ми не будемо намагатися вразити вас наявними у наших юристів зарубіжними дипломами, цінність яких складно визначити фахівця в іншій області. Самі за себе говорять елітні українські вищі навчальні заклади. Надання юридичних послуг виробляють кваліфіковані та досвідчені професіонали – випускники Національного Університету імені Тараса Шевченка, Харківської Юридичної Академії з великою практикою вирішення на користь клієнтів правових ситуацій будь-якої складності. «МК АУДИТ» надає юридичні послуги організаціям у Києві більше 20 років.

НАДАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У КИЄВІ ПРОВОДИТЬСЯ за наступними напрямками:

  • Підтримка і супровід реєстрації юридичної особи, в тому числі відкриття іноземних представництв 

Наші фахівці готують повний комплект документів і представляють їхні в реєстраційні, контролюючі органи. Після завершення процедури реєстрації клієнт отримує повний комплект документів, у тому числі статут, всі виписки та ін. За бажанням клієнта перед реєстрацією ми надаємо допомогу з вибором оптимальної організаційно-правової форми юридичної особи. 

  • Супровід укладення договорів, розробка, експертиза договірної документації

Послуга включає в себе складання договорів, що не допускають трактувань і не залишають лазівок для недобросовісних ділових партнерів. Експертиза договору проводиться з метою визначення обґрунтованості штрафних санкцій щодо наших клієнтів. Якщо будь-які положення договору неоднозначні, ми розцінюємо це як спробу заподіяти матеріальний збиток нашому клієнту і діємо відповідно.

Замовте юридичну експертизу,

якщо у вас є хоча б найменші сумніви в сумлінності того, з ким укладаєте угоду. Знати правду необхідно!

  • Юридичні послуги для бізнесу супровід покупки, продажу

В комплексну послугу входять:

маркетингові дослідження, аналіз, характеристика конкурентів і потенційної цільової аудиторії (споживачів), визначення позиції бізнесу на ринку в даний час і прогнозування його розвитку;

експертиза документації та підготовка відсутніх з боку нашого клієнта документів;

супровід угоди, контроль коректності її проведення.

Зверніть увагу, вартість юридичної послуги в Києві з супроводу продажу (купівлі) бізнесу не вище, ніж ринкова ціна детального аналізу. «МК АУДИТ» здійснює маркетингове дослідження + юридичний супровід за ціною однієї послуги.

  • ПРОТИДІЯ НЕОБГРУНТОВАНИХ ПРЕТЕНЗІЙ ДЕРЖОРГАНІВ

У переважній більшості випадків всі складнощі вдається вирішити швидко, сформувавши нормальні робочі відносини з контролюючим органом. Якщо такий варіант розвитку подій неможливий з якої-небудь причини, «МК АУДИТ» проводить правову експертизу актів перевірок, повідомлень, розпоряджень та інших документів. При виявленні порушень у роботі контролерів їх упереджене ставлення може бути зняте в досудовому порядку. В іншому випадку ми через суд захищаємо інтереси нашого клієнта.

  • ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ

Ми діємо строго в рамках законодавства. Навіть у найскладніших випадках, коли позика здійснювався без розписок, без свідків, боржник, завдяки нашій грамотної стратегії поведінки, за допомогою суду згадує про свої зобов’язання.

Замовте аутсорсинг юридичних послуг в Києві і заощаджуйте на утриманні штатного персоналу!

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber