freeones board
Адреса: м. Київ, вул. Тарасівська, 30
тел.: +38 (050) 671-55-67

watchers web

Замовити аудиторські послуги в компанії «МК Аудит»

Ефективний аудит передбачає не тільки перевірку звітної та первиної документації на предмет відповідності нормам, вимогам і вироблення рекомендацій щодо усунення помилок, але також аналіз фінансових і господарських операцій. Вивчення, дослідження комерційної діяльності підприємства дозволяє не просто вирішити поточні складнощі, але попередити їх виникнення в подальшому. Це є вимогою світових стандартів аудиту та неухильно виконується нами правилом професійної етики. Такий підхід служить запорукою добробуту наших клієнтів і основою бездоганної репутації «МК АУДИТ».

Ім`я *
Email *
Телефон *
Повідомлення *
  *
 

На відміну від інших організацій, ми не торгуємо тимчасовими рішеннями, які лише дозволяють уникнути штрафів тут і зараз, але тягнуть за собою більш серйозні наслідки. Замовте аудиторську допомогу в «МК АУДИТ» – ми забезпечимо усунення всіх порушень і подальшу правову підтримку.

«МК АУДИТ» не намагається стати незамінним партнером. Ваша документація завжди знаходиться під вашим контролем, а ми представляємо докладні звіти, допомагаємо головному бухгалтеру, керівнику підприємства, відповідальним працівникам розібратися в складних питаннях. Якщо замовник вирішить припинити співпрацю, він все одно може розраховувати на консультації, допомога в оформленні.

Фахівці «МК АУДИТ» надають аудиторські послуги в Києві більше 20 років, серед наших постійних клієнтів і представники середнього бізнесу, і найбільші українські компанії. Наші клієнти залишаються з нами не тому, що не можуть працювати без нас, а тому, що ми пропонуємо надійну, повну і своєчасну підтримку за справедливою ціною.

Види аудиторських послуг, які ви можете замовити в Києві в «МК АУДИТ»:

-податковий аудит – обов’язкова, планова, термінова, подготавливающая до взаємодії з контролюючим органом;

– Вироблення рекомендацій щодо усунення порушень, в тому числі покрокові інструкції;

– Допомога у підготовці звітностей;

– Консультування щодо змін законодавчих норм та з питань їх застосування.

– Формування нормальних робочих взаємин з контролерами – супровід перевірок, виїзд разом з клієнтом в територіальний орган ДФС, відстоювання інтересів клієнта в суді (при необхідності, зазвичай вдається залагодити всі розбіжності в досудовому порядку).

Замовте аудит зараз і отримайте також його безкоштовне юридичне, консультаційне обслуговування на протязі місяця!

Надання аудиторських послуг в Києві проводиться на підставі договору, що укладається, в якому в обов’язковому порядку надаються нашим клієнтам гарантії і підвищена відповідальність, яку бере на себе «МК АУДИТ».

Для того щоб уточнити, що включає в себе кожна послуга аудиту для бізнесу, перейдіть у відповідний розділ сайту.

Для визначення вартості аудиторських послуг в Києві, отримання цікавить вас додаткової інформації, зателефонуйте нам. Ми цінуємо ваш час, на ваш дзвінок відповіді не оператор, а фахівець.

Замовте аудиторські послуги в «МК АУДИТ» і отримаєте гарантований захист від штрафів, яка починає діяти в день звернення!

(044) 451-60-59

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

official site www.damplips.cc angry orchard.
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Связаться с нами
sms
phone
email
viber